Okręgowy  Związek  Piłki  Nożnej
                    w  Jarosławiu

W dniu 13 stycznia 2018r Zarząd Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Jarosławiu zorganizował po raz kolejny spotkanie opłatkowe dla prezesów i działaczy Klubów Sportowych z terenu działania OZPN w Jarosławiu.
Spotkaniu przewodniczył Prezes Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Jarosławiu Mieczysław Golba, a część duchową prowadził ojciec Remigiusz Górski. W spotkaniu uczestniczyli prezesi i przedstawiciele: Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Krośnie, Podokręgu Piłki Nożnej w Rzeszowie, Dębicy oraz Stalowej Woli, jak również samorządowcy z powiatów: jarosławskiego, lubaczowskiego, przemyskiego i przeworskiego. O oprawę muzyczną imprezy zadbał zespół „Uniwersal".

SAM_6365.JPGSAM_6356.JPGSAM_6370.JPGSAM_6375.JPGSAM_6366.JPGSAM_6363.JPG

W czwartek (28.12) odbyło się ostatnia w 2017 roku kursokonferencja dla trenerów. Tradycyjnie już w okresie świąteczno – noworocznym szkolenie dla trenerów zostało zorganizowane przez OZPN Jarosław. Blisko 150 trenerów z dużą uwagą wysłuchało bardzo ciekawych i innowacyjnych wykładów Włodzimierza Gąsiora oraz Bogdana Zająca na temat „Zasad budowania drużyny" oraz „Analizy gry reprezentacji Polski w drodze na mistrzostwa Świata".

Po konferencji nastąpiło tradycyjne kolędowanie oraz dzielenie się opłatkiem w trakcie którego Prezes Podkarpackiego ZPN Mieczysław Golba życzył wszystkim trenerom dużo zdrowia, cierpliwości i samych sukcesów w nowym 2018 roku.

zdj2.JPGglowne.JPG

Rada Trenerów oraz Wydział Szkolenia Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej w Rzeszowie informuję, że w dniu 28 grudnia 2017r. (czwartek) o godz. 9:00 odbędzie się kursokonferencja dla trenerów i instruktorów piłki nożnej.

Miejsce kursokonferencji: Sala przy Fabryce Pieczywa Cukierniczego "San" w Jarosławiu ul. Piekarska 4.

Udział mogą wziąć tylko osoby które zarejestrowały się przez platformę pzpn24.pzpn.pl, na dzień dzisiejszy brak wolnych miejsc.