Okręgowy  Związek  Piłki  Nożnej
                    w  Jarosławiu

Zarząd Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Jarosławiu zawiadamia w dniu 26.02.2019 r. (wtorek) o godz. 17:00 w Zespole Gastronomicznym "Relax, u Słowika" w Jarosławiu, ul. Piekarska 4 odbędzie się zebranie szkoleniowe z Prezesami Klubów.

Tematem zebrania będzie:

1. Informacja o działalności OZPN w Jarosławiu.

2. Sprawy organizacyjne sezonu 2018/2019

3. Omówienie systemu extranet oraz spraw związanych z ubezpieczeniem zawodników.

4. Sprawy różne.

Ze względu na ważność omawianych spraw prosimy o niezawodne przybycie.

W dniu 1 lutego br. odbyła się II Gala OZPN w Jarosławiu "Piłkarska Victoria". Zapraszamy do obejrzenia relacji z gali pod adresem: YouTube

Okręgowy Związek Piłki Nożnej w Krośnie zaprasza kursokonferencje szkoleniową dla trenerów piłki nożnej. Konferencja odbedzie się 24 lutego 2019 r. (niedziela) w Krośnie w Hali Sportowej przy ul. Kisielewskiego 18 o godz. 9:00.

Zapisów na konferencję można dokonać przez portal PZPN24.pl

Koszt udziału w konferencji 50 zł (płatny na miejscu!!!)

!!! Konferencja jest wliczana do wymogów licencyjnych trenerów !!!

Szczegółowy plan konferencji wraz z tematyką wkrótce.

PRELEGENCI

Michał Kwietniewski - trener przygotowania motorycznego współpracujący Polskim Związkiem Piłki Nożnej w projektach Talent PRO i zgrupowaniach Akademii Młodych Orłów (ZAMO, LAMO, JAMO), założyciel Better Way - Sport Performance. Wykładowca oraz autor wielu publikacji z zakresu treningu motorycznego.

Goncalo Feio - portugalski trener, który pracował u boku Henninga Berga i Stanisława Czerczesowa w Legi Warszawa oraz Kiko Ramireza w Wiśle Kraków. Swoje pierwsze trenerskie kroki stawiał w Benfice Lizbona.

Partnerzy:
Podkarpacki Związek Piłki Nożnej
CoachLAB Laboratorium Trenera
Asystent Trenera
Podkarpacie LIVE
Nowiny24
Na Spalonym

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Rozumiem