Okręgowy  Związek  Piłki  Nożnej
                    w  Jarosławiu

Okręgowy Związek Piłki Nożnej zorganizował w Hotelu Jaśminowy Dwór w Rokietnicy galę sportową której część oficjalną otworzył prezes OZPN Jarosław, Mieczysław Golba. Witając gości, podkreślił całoroczny trud całego środowiska piłkarskiego. "Tą galą chcemy docenić pracę działaczy, trenerów, samorządowców i piłkarzy, którzy na co dzień rywalizują w ponad 300 klubach skupionych w naszym związku. Kapituła miała duży problem w wybraniu zwycięscy w każdej kategorii, ale wierzę że podjęła trafne wybory" – powiedział prezes Golba.

Rozdano w sumie 22 nagrody. Najlepszą zawodniczką została Patrycja Łuszczek z GKS Majdan, wśród III ligowców wygrał Krzysztof Pietluch z Wólczanki, w IV lidze Paweł Piątek z Polonii Przemyśl, zaś w okręgówce Piotr Boratyn z Orła Przeworsk.
Duże emocje towarzyszyły wręczeniu nagród w poszczególnych powiatach. W klasie A w powiecie jarosławskim triumfował Radosław Wańkowicz (Czarni Pawłosiów), w lubaczowskim Paweł Drylak (Czarni Oleszyce), w przemyskim Piotr Błażkowski (Czuwaj) a w przeworskim Sławomir Solarz (Błękitni Grzęska). W klasie B najlepszym w powiecie jarosławskim okazał się Paweł Środek (Iskra Cieszacin W.), w lubaczowskim Rafał Witko (Czerwoni Cewków), w przemyskim Radosław Buksa (Gwiazda Maćkowice) a w przeworskim Michał Wilczek (Błyskawica Rożniatów).
Przyznano też nagrody trenerom grup młodzieżowych. W poszczególnych powiatach odpowiednio nagrodzeni zostali: Jacek Mikłasz, Władysław Pisarz, Henryk Łaskarzewski i Grzegorz Łuczyk.
Nie zapomniano o samorządowcach, bez których pomocy wiele klubów po prostu by nie istniało. Nagrody otrzymali: Roman Kałamarz, Wiesław Kapel, Janusz Stadnicki oraz Ryszard Jędruch. Zarząd OZPN Jarosław postanowił przyznać również dwa specjalne wyróżnienia. Otrzymali je Szkoła Mistrzostwa Sportowego w Jarosławiu oraz Wójt Gminy Rokietnica Bożena Gmyrek w podziękowaniu za długoletnią współpracę.

Na zakończenie części oficjalnej raz jeszcze głos zabrał Mieczysław Golba: "Gratuluję raz jeszcze wszystkim nagrodzonym i dziękuję wszystkim za trud wkładany w szkolenie młodzieży, kto wie może następny Lewandowski będzie pochodził z naszego terenu" – zakończył prezes. Po części oficjalnej goście w świetnych humorach bawili się, tańczyli, a w rozmowach podkreślali fajny pomysł docenienia piłkarzy najniższych lig oraz świetną organizację gali.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Rozumiem