- Kolejka 1 - 17 sierpnia 14:00
Wisełka Siennów | - | Gacovia Gać |
Cresovia Krzeczowice | - | Wisłok Świętoniowa |
San Gorzyce | - | PKS UNUM Babice |
Żuraw Żurawiczki | - | Zorza Jagiełła |
Błyskawica Rozbórz | - | Wisłoczanka Tryńcza |
WKS Majdan Sieniawski | - | Promyk Urzejowice |
Gorliczanka Gorliczyna | - | Piast Nowosielce |
- Kolejka 2 - 24 sierpnia 14:00
Gacovia Gać | - | Piast Nowosielce |
Promyk Urzejowice | - | Gorliczanka Gorliczyna |
Wisłoczanka Tryńcza | - | WKS Majdan Sieniawski |
Zorza Jagiełła | - | Błyskawica Rozbórz |
PKS UNUM Babice | - | Żuraw Żurawiczki |
Wisłok Świętoniowa | - | San Gorzyce |
Wisełka Siennów | - | Cresovia Krzeczowice |
- Kolejka 3 - 31 sierpnia 14:00
Cresovia Krzeczowice | - | Gacovia Gać |
San Gorzyce | - | Wisełka Siennów |
Żuraw Żurawiczki | - | Wisłok Świętoniowa |
Błyskawica Rozbórz | - | PKS UNUM Babice |
WKS Majdan Sieniawski | - | Zorza Jagiełła |
Gorliczanka Gorliczyna | - | Wisłoczanka Tryńcza |
Piast Nowosielce | - | Promyk Urzejowice |
- Kolejka 4 - 7 września 13:00
Gacovia Gać | - | Promyk Urzejowice |
Wisłoczanka Tryńcza | - | Piast Nowosielce |
Zorza Jagiełła | - | Gorliczanka Gorliczyna |
PKS UNUM Babice | - | WKS Majdan Sieniawski |
Wisłok Świętoniowa | - | Błyskawica Rozbórz |
Wisełka Siennów | - | Żuraw Żurawiczki |
Cresovia Krzeczowice | - | San Gorzyce |
- Kolejka 5 - 14 września 13:00
San Gorzyce | - | Gacovia Gać |
Żuraw Żurawiczki | - | Cresovia Krzeczowice |
Błyskawica Rozbórz | - | Wisełka Siennów |
WKS Majdan Sieniawski | - | Wisłok Świętoniowa |
Gorliczanka Gorliczyna | - | PKS UNUM Babice |
Piast Nowosielce | - | Zorza Jagiełła |
Promyk Urzejowice | - | Wisłoczanka Tryńcza |
- Kolejka 6 - 21 września 13:00
Gacovia Gać | - | Wisłoczanka Tryńcza |
Zorza Jagiełła | - | Promyk Urzejowice |
PKS UNUM Babice | - | Piast Nowosielce |
Wisłok Świętoniowa | - | Gorliczanka Gorliczyna |
Wisełka Siennów | - | WKS Majdan Sieniawski |
Cresovia Krzeczowice | - | Błyskawica Rozbórz |
San Gorzyce | - | Żuraw Żurawiczki |
- Kolejka 7 - 28 września 13:00
Żuraw Żurawiczki | - | Gacovia Gać |
Błyskawica Rozbórz | - | San Gorzyce |
WKS Majdan Sieniawski | - | Cresovia Krzeczowice |
Gorliczanka Gorliczyna | - | Wisełka Siennów |
Piast Nowosielce | - | Wisłok Świętoniowa |
Promyk Urzejowice | - | PKS UNUM Babice |
Wisłoczanka Tryńcza | - | Zorza Jagiełła |
- Kolejka 8 - 5 października 12:00
Gacovia Gać | - | Zorza Jagiełła |
PKS UNUM Babice | - | Wisłoczanka Tryńcza |
Wisłok Świętoniowa | - | Promyk Urzejowice |
Wisełka Siennów | - | Piast Nowosielce |
Cresovia Krzeczowice | - | Gorliczanka Gorliczyna |
San Gorzyce | - | WKS Majdan Sieniawski |
Żuraw Żurawiczki | - | Błyskawica Rozbórz |
- Kolejka 9 - 12 października 12:00
Błyskawica Rozbórz | - | Gacovia Gać |
WKS Majdan Sieniawski | - | Żuraw Żurawiczki |
Gorliczanka Gorliczyna | - | San Gorzyce |
Piast Nowosielce | - | Cresovia Krzeczowice |
Promyk Urzejowice | - | Wisełka Siennów |
Wisłoczanka Tryńcza | - | Wisłok Świętoniowa |
Zorza Jagiełła | - | PKS UNUM Babice |
- Kolejka 10 - 19 października 12:00
Gacovia Gać | - | PKS UNUM Babice |
Wisłok Świętoniowa | - | Zorza Jagiełła |
Wisełka Siennów | - | Wisłoczanka Tryńcza |
Cresovia Krzeczowice | - | Promyk Urzejowice |
San Gorzyce | - | Piast Nowosielce |
Żuraw Żurawiczki | - | Gorliczanka Gorliczyna |
Błyskawica Rozbórz | - | WKS Majdan Sieniawski |
- Kolejka 11 - 26 października 12:00
WKS Majdan Sieniawski | - | Gacovia Gać |
Gorliczanka Gorliczyna | - | Błyskawica Rozbórz |
Piast Nowosielce | - | Żuraw Żurawiczki |
Promyk Urzejowice | - | San Gorzyce |
Wisłoczanka Tryńcza | - | Cresovia Krzeczowice |
Zorza Jagiełła | - | Wisełka Siennów |
PKS UNUM Babice | - | Wisłok Świętoniowa |
- Kolejka 12 - 2 listopada 11:00
Gacovia Gać | - | Wisłok Świętoniowa |
Wisełka Siennów | - | PKS UNUM Babice |
Cresovia Krzeczowice | - | Zorza Jagiełła |
San Gorzyce | - | Wisłoczanka Tryńcza |
Żuraw Żurawiczki | - | Promyk Urzejowice |
Błyskawica Rozbórz | - | Piast Nowosielce |
WKS Majdan Sieniawski | - | Gorliczanka Gorliczyna |
- Kolejka 13 - 9 listopada 11:00
Gorliczanka Gorliczyna | - | Gacovia Gać |
Piast Nowosielce | - | WKS Majdan Sieniawski |
Promyk Urzejowice | - | Błyskawica Rozbórz |
Wisłoczanka Tryńcza | - | Żuraw Żurawiczki |
Zorza Jagiełła | - | San Gorzyce |
PKS UNUM Babice | - | Cresovia Krzeczowice |
Wisłok Świętoniowa | - | Wisełka Siennów |