- Kolejka 1 - 9-10 sierpnia
Huragan Gniewczyna | - | Płomień Morawsko |
Pogoń-Sokół Lubaczów | - | Granica Stubno |
Motor Grochowce | - | KS Kisielów-Pełnatycze |
KS Wiązownica | - | MKS Radymno |
Czuwaj Przemyśl | - | MKS Kańczuga |
Zorza Zarzecze | - | Santos Piwoda |
Roztocze Narol | - | Start Pruchnik |
Sanoczanka Święte | - | Błękitni Grzęska |
- Kolejka 2 - 16-17 sierpnia
Płomień Morawsko | - | Błękitni Grzęska |
Start Pruchnik | - | Sanoczanka Święte |
Santos Piwoda | - | Roztocze Narol |
MKS Kańczuga | - | Zorza Zarzecze |
MKS Radymno | - | Czuwaj Przemyśl |
KS Kisielów-Pełnatycze | - | KS Wiązownica |
Granica Stubno | - | Motor Grochowce |
Huragan Gniewczyna | - | Pogoń-Sokół Lubaczów |
- Kolejka 3 - 23-24 sierpnia
Pogoń-Sokół Lubaczów | - | Płomień Morawsko |
Motor Grochowce | - | Huragan Gniewczyna |
KS Wiązownica | - | Granica Stubno |
Czuwaj Przemyśl | - | KS Kisielów-Pełnatycze |
Zorza Zarzecze | - | MKS Radymno |
Roztocze Narol | - | MKS Kańczuga |
Sanoczanka Święte | - | Santos Piwoda |
Błękitni Grzęska | - | Start Pruchnik |
- Kolejka 4 - 30-31 sierpnia
Płomień Morawsko | - | Start Pruchnik |
Santos Piwoda | - | Błękitni Grzęska |
MKS Kańczuga | - | Sanoczanka Święte |
MKS Radymno | - | Roztocze Narol |
KS Kisielów-Pełnatycze | - | Zorza Zarzecze |
Granica Stubno | - | Czuwaj Przemyśl |
Huragan Gniewczyna | - | KS Wiązownica |
Pogoń-Sokół Lubaczów | - | Motor Grochowce |
- Kolejka 5 - 6-7 września
Motor Grochowce | - | Płomień Morawsko |
KS Wiązownica | - | Pogoń-Sokół Lubaczów |
Czuwaj Przemyśl | - | Huragan Gniewczyna |
Zorza Zarzecze | - | Granica Stubno |
Roztocze Narol | - | KS Kisielów-Pełnatycze |
Sanoczanka Święte | - | MKS Radymno |
Błękitni Grzęska | - | MKS Kańczuga |
Start Pruchnik | - | Santos Piwoda |
- Kolejka 6 - 13-14 września
Płomień Morawsko | - | Santos Piwoda |
MKS Kańczuga | - | Start Pruchnik |
MKS Radymno | - | Błękitni Grzęska |
KS Kisielów-Pełnatycze | - | Sanoczanka Święte |
Granica Stubno | - | Roztocze Narol |
Huragan Gniewczyna | - | Zorza Zarzecze |
Pogoń-Sokół Lubaczów | - | Czuwaj Przemyśl |
Motor Grochowce | - | KS Wiązownica |
- Kolejka 7 - 20-21 września
KS Wiązownica | - | Płomień Morawsko |
Czuwaj Przemyśl | - | Motor Grochowce |
Zorza Zarzecze | - | Pogoń-Sokół Lubaczów |
Roztocze Narol | - | Huragan Gniewczyna |
Sanoczanka Święte | - | Granica Stubno |
Błękitni Grzęska | - | KS Kisielów-Pełnatycze |
Start Pruchnik | - | MKS Radymno |
Santos Piwoda | - | MKS Kańczuga |
- Kolejka 8 - 27-28 września
Płomień Morawsko | - | MKS Kańczuga |
MKS Radymno | - | Santos Piwoda |
KS Kisielów-Pełnatycze | - | Start Pruchnik |
Granica Stubno | - | Błękitni Grzęska |
Huragan Gniewczyna | - | Sanoczanka Święte |
Pogoń-Sokół Lubaczów | - | Roztocze Narol |
Motor Grochowce | - | Zorza Zarzecze |
KS Wiązownica | - | Czuwaj Przemyśl |
- Kolejka 9 - 4-5 października
Czuwaj Przemyśl | - | Płomień Morawsko |
Zorza Zarzecze | - | KS Wiązownica |
Roztocze Narol | - | Motor Grochowce |
Sanoczanka Święte | - | Pogoń-Sokół Lubaczów |
Błękitni Grzęska | - | Huragan Gniewczyna |
Start Pruchnik | - | Granica Stubno |
Santos Piwoda | - | KS Kisielów-Pełnatycze |
MKS Kańczuga | - | MKS Radymno |
- Kolejka 10 - 11-12 października
Płomień Morawsko | - | MKS Radymno |
KS Kisielów-Pełnatycze | - | MKS Kańczuga |
Granica Stubno | - | Santos Piwoda |
Huragan Gniewczyna | - | Start Pruchnik |
Pogoń-Sokół Lubaczów | - | Błękitni Grzęska |
Motor Grochowce | - | Sanoczanka Święte |
KS Wiązownica | - | Roztocze Narol |
Czuwaj Przemyśl | - | Zorza Zarzecze |
- Kolejka 11 - 18-19 października
Zorza Zarzecze | - | Płomień Morawsko |
Roztocze Narol | - | Czuwaj Przemyśl |
Sanoczanka Święte | - | KS Wiązownica |
Błękitni Grzęska | - | Motor Grochowce |
Start Pruchnik | - | Pogoń-Sokół Lubaczów |
Santos Piwoda | - | Huragan Gniewczyna |
MKS Kańczuga | - | Granica Stubno |
MKS Radymno | - | KS Kisielów-Pełnatycze |
- Kolejka 12 - 25-26 października
Płomień Morawsko | - | KS Kisielów-Pełnatycze |
Granica Stubno | - | MKS Radymno |
Huragan Gniewczyna | - | MKS Kańczuga |
Pogoń-Sokół Lubaczów | - | Santos Piwoda |
Motor Grochowce | - | Start Pruchnik |
KS Wiązownica | - | Błękitni Grzęska |
Czuwaj Przemyśl | - | Sanoczanka Święte |
Zorza Zarzecze | - | Roztocze Narol |
- Kolejka 13 - 2 listopada
Roztocze Narol | - | Płomień Morawsko |
Sanoczanka Święte | - | Zorza Zarzecze |
Błękitni Grzęska | - | Czuwaj Przemyśl |
Start Pruchnik | - | KS Wiązownica |
Santos Piwoda | - | Motor Grochowce |
MKS Kańczuga | - | Pogoń-Sokół Lubaczów |
MKS Radymno | - | Huragan Gniewczyna |
KS Kisielów-Pełnatycze | - | Granica Stubno |
- Kolejka 14 - 8-9 listopada
Płomień Morawsko | - | Granica Stubno |
Huragan Gniewczyna | - | KS Kisielów-Pełnatycze |
Pogoń-Sokół Lubaczów | - | MKS Radymno |
Motor Grochowce | - | MKS Kańczuga |
KS Wiązownica | - | Santos Piwoda |
Czuwaj Przemyśl | - | Start Pruchnik |
Zorza Zarzecze | - | Błękitni Grzęska |
Roztocze Narol | - | Sanoczanka Święte |
- Kolejka 15 - 15-16 listopada
Sanoczanka Święte | - | Płomień Morawsko |
Błękitni Grzęska | - | Roztocze Narol |
Start Pruchnik | - | Zorza Zarzecze |
Santos Piwoda | - | Czuwaj Przemyśl |
MKS Kańczuga | - | KS Wiązownica |
MKS Radymno | - | Motor Grochowce |
KS Kisielów-Pełnatycze | - | Pogoń-Sokół Lubaczów |
Granica Stubno | - | Huragan Gniewczyna |
- Kolejka 16
Płomień Morawsko | - | Huragan Gniewczyna |
Granica Stubno | - | Pogoń-Sokół Lubaczów |
KS Kisielów-Pełnatycze | - | Motor Grochowce |
MKS Radymno | - | KS Wiązownica |
MKS Kańczuga | - | Czuwaj Przemyśl |
Santos Piwoda | - | Zorza Zarzecze |
Start Pruchnik | - | Roztocze Narol |
Błękitni Grzęska | - | Sanoczanka Święte |
- Kolejka 17
Błękitni Grzęska | - | Płomień Morawsko |
Sanoczanka Święte | - | Start Pruchnik |
Roztocze Narol | - | Santos Piwoda |
Zorza Zarzecze | - | MKS Kańczuga |
Czuwaj Przemyśl | - | MKS Radymno |
KS Wiązownica | - | KS Kisielów-Pełnatycze |
Motor Grochowce | - | Granica Stubno |
Pogoń-Sokół Lubaczów | - | Huragan Gniewczyna |